מטח 24

     
פורקס
  
אודותינו
  
צרו קשר

יצירת קשר

 

שוק המיועד למומחים ולא לשרלטנים . מדוע ולמה

הנושא של מסחר מטח24 מעניין ומרתק צרכנים רבים . מי מאיתנו לא חולם לשבת בחדר שלו , כוס קפה מהבילה ביד , סיגר גדול ומגולגל בפה מקופה ולשחת במחשב משחקים שיניבו לו כסף ? כולנו , בעולם המודרני המובל על ידי החברה נהנהנתית והקפיטליסטית המערבית , חושבים על כך וחושקים בכך .

 אך למקום שכבר מוצף באנשים ובשאיפות שלהם אין להיכנס , אך את הדבר הזה לא מבינים גורמים רבים שמעדיפים לשחק בכסף שלהם ולסחור במטח24 . מסחר מטח24 הוא עניין למומחים בלבד , מומחים הניזונים מאותם אנשים פשוטים הבוחרים לסכן את הכסף שלהם בעולם ההפכפכך של מטח24 .

 

 

 

 

 

 

 

יש לציין שגם החברות מסחר מטח24 לא דואגות ליידע את הצרכנים בנוגע לסיכון שהם

לוקחים על עצמם ומפזרות הבטחות ללא כיסוי לציבור הצרכנים .

 

אם לא ידעתם , בישראל קיים ריכוז גבוה מאוד של חברות מסחר מטח24 הפועלות בעיקר מהרצליה . חברות מסחר מטח24  אלה מעסיקות עובדים רבים דוברי שפות זרות בעיקר 

( למרות שגם ישראלים בעלי אנגלית ברמה גבוהה עד מאוד ) המוכרים את שירות מסחר מטח24 דרך אתר האינרטנט שלך החברה ללקוחות הפוטנציאליים .

איך פועלת השיטה ?

השיטה פועלת כך – הלקוחות הפוטנציאלים נכנסים בעקבות פרסום לאתר של חברות מסחר מטח24 אלה ומקישים על כפתור " התעניינות " . לאחר                           מכן ,נציג של החברה מתקשר אליהם ומסביר להם באדיבות על השירות , על היתרונות שלו ( ואם הנציג הוגן והגון – גם על הסיכונים ) ועל   איך להתחבר אליו.             הלקוחות נאלצים להפקיד לפחות 100 יורו \ דולר בחשבון שפתחו אצל חברות מסחר מטח24 אלה ולהתחיל " לשחק " עם כסף זה .