עורך דין הלוואות עסקיות

     
פורקס
  
אודותינו
  
צרו קשר

יצירת קשר

עורך דין הלוואות עסקיות

הן כאשר תלוו מבנקים והן כאשר תעשו זאת דרך בית הלוואות פרטי – מומלץ מאד כי עורך דין יהיה שם לצדכם, ולא רק מטעמי מגננה. הגופים הללו, על אף שהם בעלי המאה, ועל כן מתפרשים כבעלי הדעה לעומתכם, עושים המון טעויות דווקא בגלל שהכוח שלהם כה רב לעומת שלכם, ועל הטעויות הללו הם הולכים לשלם והרבה. הידעתם, למשל, שתביעה שכלל לא קשורה לדינים עסקיים כמו הוצאת דיבה למשל יכולה להישלח על ידכם לבית המשפט בהקשר לכך? מיד תדעו מתי וכיצד.

ההלוואה בנקאית: בתאריך X הופיע רישום על יתרת עובר ושב נמוכה ואי החזר על אף שהוא בוצע
 
על פי החוקים הבנקאיים במדינה יש לבנק 96 שעות לדווח אמת בענייני יתרות והחזרי הלוואות, ואם עברו 96 השעות ועדיין נרשמתם כמי שיש להם מינוס ולא החזירו את נתח ההלוואה שסוכם, יש לכם זכות לתבוע את הבנק המלווה על הוצאת דיבה: התפרסם ברבים מידע שקרי על מצבכם הכלכלי על ידי אותו בנק – בניגוד לחוקים ולתקנות שמתירות לו לעשות כן (כאמור, ישנו חוק אחד ותו לו – עדכון מידע יתרות עד 96 שעות מביצוע התנועות).

ההלוואה נעשתה בחברה פרטית: בוצע החזר בתאריך X. בתאריך N+nנרשם עדיין החוב המקורי
 
בדומה לבנקים, גם חברות פרטיות מפעילות אתרי אינטרנט בהם ניתן להיכנס לחשבון ההלוואות שלכם ולצפות במידע מנהלי אודות החזרים בהם אתם חייבים. נרשם שלא החזרתם כסף על אף שהחזרתם? נרשם נתח ההלוואה המלא? קיבלתם קבלה במייל או ביד מנציג חברת ההלוואות? היא תשמש כהוכחה שהחברה מסרה מידע כוזב, וניתן לתבוע את דיבתכם בעניין זה. ככלל, ללא קשר לרצונכם לתבוע את החברה: לפני שתחליטו לתת לה כסף, דרשו מהפקיד שיספק מיד הוכחה ששילמתם, ולא – אל תעבירו, שכן קרו בעבר מצבים בהם החברות לא דיווחו אמת, לעתים בטעות ולעתים במזיד – כי אין נייר חשבונית כלשהו המעיד על ביצוע התשלום ולכן אין הוכחה ששילמתם. זה, אגב, גם מעשה פלילי המהווה ניסיון גניבה אם הצלחתם להוכיח שכך היה.
 
רק עורכי הדין המומלצים באתר BDI העוסקים בתחום פשיטת רגל ידעו לזהות מעשי רמיה מעין אלו ולפעול לטובתכם המלאה בשקיפות גמורה. היכנסו וקבלו המלצות גם על עורך הדין פישר חן בכר המומלץ באתר..